we don't remember days. we remember moments.

3. srpna 2010 v 0:17 | natt. |  diary
raiseyourvoice.blog.cz

holá ^^
dneska (berte dnešek jako pondělí, přepisovat se mi to nechce.) mám náladu jako na houpačce, teď zrovna dobrou, tak vás tu jdu zase otravovat svýma písmenkama. máme tu už srpen, hodlám si ho pořádně užít, začínám dnešním odpolednem končím prvního září ve dvacet dva hodin. abych pravdu řekla, do školy se těším, doma nemám komu nadávat, nemám tu koho mlátit, nemám být na koho z reálnýho života naštvaná. ale na druhou stranu, na to učení se vážně netěším. zatím ještě pořád říkám že se budu učit, ale čtyřce z fyziky a chemie se podle mě nevyhnu. jinak na ten zbytek mám a já to vím. před pár hodinami mi vyrazila dech jedna věc. nikdy bych tohle nečekala, chtělo se mi brečet štěstím a přitom je to úplná maličkost, která je běžná v každodenním životě. ale prostě, potěšilo to strašně moc. pochopila jsem, že ona je pravá kamarádka, takových je málo. známe se od školky, nikdy jsme se spolu moc nebavily, začaly jsme se bavit dvacátého osmého května tohoto roku, pamatuju si to úplně přesně. rozumíme si, chodíme ven a na to co vymýšlíme my nikdo nemá. začínám ji brát jako nejlepší kamarádku a dělám dobře. okay trošku jsem se rozkecala. už v pátek jedu za těma mýma holkama, neuvěřitelně se těším, ani nevíte jak moc. umačkám je. jo a budu mít nový vlasy, teda spíš jenom barvu a budu vypadat jak krypl. za dva měsíce a šest dní oslavím svoje čtrnácté narozeniny a pořád nějak nevím co chci. každopádně měla bych začít přemýšlet, uteče to rychle jak člověk s tangama na tobogánu. goodnight.

natt.
 


Komentáře

1 MrsLuCiJ MTSMMMMMMMMMMMMMMMMR :-********* MrsLuCiJ MTSMMMMMMMMMMMMMMMMR :-********* | Web | 3. srpna 2010 v 16:00 | Reagovat

každopádně měla bych začít přemýšlet, uteče to rychle jak člověk s tangama na tobogánu.   /// to je přirovnání xDDDDD
jinak tě chápu :)

2 Elisss Elisss | Web | 3. srpna 2010 v 20:07 | Reagovat

je hezké,když člověk zjistí,že je tu pro něj vždycky někdo,kdo při něm bude stát ať se děje co chce:) já už jsemněkolik takových lidí potkala,ale potom se to vždycky jaksi zvrtlo a to mě na tom mrzí nejvíc:(.od té doby už na nejlepší kamarádky raději nehraju.ale co já vím,možná,že se to zase změní:)
škola,to je pro mě jedna velká hrůza.v podstatě nevím,čeho se tak šíleně bojím,jestli těch lidí,nebo toho učení.pravděpodobně obojího:D.
Natt,ty nový vlasy budou cool,je ti to jasné?:D ^^.bude to hezký:)

3 Ell. Ell. | Web | 3. srpna 2010 v 20:42 | Reagovat

sice nevím,jak vypadá plsenivý lilek,ale stoprocentně ne tak,jak budeš vypadat ty:DD.^^
štenclík,moje vlast:Dnenávidím to tam,každej tam zná každýho..:D
jojo,jsem prcek no:/:D.a doktorka mi na prohlídce naměřila ještě o cenťák míň,sv*ňa:X..:DD
chci mít aspoň 160..xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama