there are days when you feel so small and you know you could be so tall you think you got no choise.

26. července 2010 v 16:48 | natt. |  diary
noise. tak strašně miluju ten song ^^
raiseyourvoice.blog.cz
čau holky ^^
jak se máte? já se mám teda pořád strašně fajn, ikdyž poslední dny se to počasí trošku kazí. je pravda že občas nějakou tu depku k večeru chytnu, ale není to nic strašného. to léto a prázdniny mi dělá vyloženě dobře. je sice fakt, že už za měsíc a pár dní se jde do školy, ale tím vás tu fakt nehodlám obtěžovat. příští pátek už odjíždím zase za mýma slečnama do karlovic, těším se na ně, jsem zvědavá co zase vymyslíme, u nás je možné opravdu všechno. minule viděla renča na zastávce michaela jacksona, já ho viděla na stropě. taky jsem tam dospěla k názoru že geošek je sexy a nikdo mi to nevymluví a andy se kvůli tomu málem udusila. :D chudinka moje. potom ke konci srpna bych chtěla ještě viděla luci, katty a májuš, kterou jsem neviděla od 15.3. a vážně se mi celkem dost stejská. no a ten zbytek chci taky vidět, ale ještě nevím kdy :D některé asi nejspíš na vns, s některýma půjdu ven jen tak a bude konec prázdnin. když jsem tak nad tím přemýšlela na některé lidi se tam celkem těším. je pravda že naše kluky ve třídě absolutně nenávidím, ale těch mých pět holek, ty mi vážně chybí. ♥ od osmičky se chci začít učit a když něco chci tak to tak prostě bude. nechci totiž skončit jako kuchařka, popelářka nebo uklízečka. hezké jak myslím na svou budoucnost, že? :D dneska mi přišla billova mikina. když jsem držela tu krabici v ruce chtělo se mi strašně pištět a nevím proč, jsem fakt celkem dost prdlá, ale tak co. je úplně úžasná, krásná, dokonalá...a hřeje. musela jsem se pochlubit. :D to by bylo vše, zase se někdy ozvu, užívejte prázdnin. ♥

natt.
 


Komentáře

1 Elisss Elisss | Web | 26. července 2010 v 17:35 | Reagovat

také jsem přešila na to,že Geo je opravdu sexy chlap.nevím,dřív jsem si ho tolik nevšímala,ale v poslední době jsem jaksi zbystřila a on?je to zkrátka kus:):D<3.
ty TH mikiny jsou asi všechny pěkně teplý.závidím ti ji,trošku:D.musí bejt úžasná ♥:).ale tu svou mám ráda taky:D:)
a je hezké,že myslíš na svou budoucnost:D^^ popelářka není zrovna ideální zaměstnání,ale já bych si to stejně někdy chtěla zkusit:DDD.to musí bejt adrenalin,jak se člověk drží zezadu tý korby..xDDD.
já se do školy vůbec netěším.k,možná trošinku,ale spíš z ní mám především strach.strašně se bojím změn a střední,to pro mě bude velká změna,vím to...:/.

2 Kaylee Kaylee | Web | 27. července 2010 v 11:42 | Reagovat

whoah tak pak mikinu vyfoť ;) prej chtělo se mi pištět. jsem trochu prdlá. :D héj to mě zabilo ;D ale vůbec se ti nedivím že se ti chtělo pištět ;)
jinak musíme se někdy vidět! musíme musíme! ale ještě vůbec nevím kdy. teďka odjíždím na deset dní do deutschlandu, pak na víkend k sestřenici.. a vůbec nevím jestli se mi do toho nenamíchá zase nějaká další akce.. jako teď nedávno když jsem se dozvěděla den předem že odjíždím. :D to bylo milý. ;D a fakt se uč Natt. né jako já. "budu se učit" a prd. :D

3 KattynQá <3 KattynQá <3 | Web | 28. července 2010 v 13:41 | Reagovat

Natty, taky mám depku. To je normální^:D
Geošek je sexy..nechápu, jak si na to mohla dojít teprve teď.Mrzí mě, že ho musíme dát mrožovi.
No učkej se, je to na nic:D Popelář je fajn povolání, už jsem byla na praxi:D Né kecám:D Kuchařku budeš stejně dělat svému maželovi(Tomovi:D)

4 E. E. | Web | 30. července 2010 v 11:05 | Reagovat

hey?! ono to má kaulitz mikinu :D ♥♥♥ na VNS ti jí ukradnůů :D ne sranda ;*
to menu je krásný líbí se mi moc moc moc ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama