Červen 2010

only two days.

28. června 2010 v 14:08 | natty |  diary
raiseyourvoice.blog.cz

už jsem ani nevěřila, že se do konce školního roku ozvu. nevím z jakého důvodu, ale poslední dny na mě padá už kolem sedmé večer únava, ale i přesto mám tu nejlepší náladu jakou můžu mít. pár věcí mě sice trápí, ale jsou to naštěstí jen maličkosti, takže se jimi pokouším nezabývat. takže teď si užívám toho občas dotěrnýho slunka, lížu jeden nanuk za druhým, piju džus a je mi fajn. ale pokud bych si stoupla na váhu asi už by mi tak fajn nebylo. moje cvičení opět nějak neklaplo, takže jsem dopadla takhle a celé léto nejspíš před lidi v plavkách nevylezu :D 
ve škole už nic neděláme, to snad nikdo, jenom tam sedíme, čučíme a nudíme se, dneska jsem táhla těžkou tašku s učebnicema do osmé třídy. každý měl normální batoh, jen já chytrá si vezmu tašku přes rameno. ale náhodou, přežila jsem to a taška taky. ještě aby ne :D zítra jdeme na 'výlet' fakt jsem neskutečně natěšená, bude horko a já mám ještě chodit někam jak blbeček. ale lepší než dělat cosi na zahradě, to jo. 
už nevím co psát, po vysvědčení se možná ozvu, pokud ho přežiju ve zdraví. a v pondělí konečně uvidím svoje zlatíčko Lucinku ♥ nemůžu se dočkat :) tak se mějte hezky, pa. 


Elisss, všechno nejlepší k narozeninám ;) ♥ 

notice me and take my hand so why are we strangers when our love is strong. why carry on without me?

20. června 2010 v 12:00 | natty |  diary
and everytime i try to fly i fall without my wings...
dala jsem se na britney :D
raiseyourvoice.blog.cz


prázdniny se blíží neuvěřitelnou rychlostí. už jen osmkrát si jít posedět do školy a bude to za námi. ve škole už nic neděláme, jenom sedíme a nudíme se. měla bych si jít nabít baterky do mp3, nebo se tam zítra ukoušu nudou. když se tak nad tím zamyslím, utíká to všechno celkem rychle. ještě nedávno bylo prvního září, nedávno bylo patnáctého třetí. a najednou dvacátého června. konec sedmého ročníku základní školy kde jde ještě o úplné nic. v září mě čeká osmý ročník, měla bych se asi tak trošku snažit, pokud to chci někam dotáhnout. budu se snažit, když mi to šlo kdysi proč by to nešlo i teď. popravdě, už se těším až vypadnu ze základky. nemám ráda ty lidi tam, vadí mi jejich chování, jejich názory. chovají se jak osmileté děti. našly by se možná tři vyjímky, které se chovají normálně, po kterých se mi bude stýskat. 
ok, konec o škole. víte, dneska se mi zdály opravdu dost divné sny, jeden se opakoval už podruhé. ale ten až na konec. dnes se mi dvakrát zdálo, o tom dni na který se těším snad nejvíc z celých prázdnin. pátého července. zabloudila jsem, chodilo kolem mě strašně moc lidí v černém oblečení, všichni brečeli, nechápu to. druhý sen byl taky o tom dni, s tou vyjímkou, že se mnou jely nějaké divné holky, potom se mi ztratily a já se taky ztratila. začínám se vážně bát toho že se vážně ztratím. :D a ten třetí sen, radši ani nebudu komentovat, to že se mi to zdálo už podruhé se mi vůbec nelíbí. 
to by bylo asi celkem všechno, do konce školního roku se určitě ještě ozvu, pokud bude venku škaredě tak se ozvu i častěji, ale když ne, tak jen jednou nebo dvakrát. ;) mějte se hezky, užívejte si ty poslední dny ve škole. 

natty

design number four. summer 2010.

20. června 2010 v 11:45 | natty |  blog
ne, nejsem s ním spokojená, barvy v záhlaví neladí s okrajema, ale opravdu na to nemám nervy, jsem líná, před chvílí jsem vstávala, o prázdninách pokud se najde chvilka času tak to zdokonalím o trošku víc. záhlaví mé výroby, nepovedlo se mi, ale to je jedno. hlavně že to vypadá aspoň trochu letně. :D

raiseyourvoice.blog.cz

no school, best friends..it's summer 2010. ♥

13. června 2010 v 20:38 | natty |  diary
raiseyourvoice.blog.cz
raiseyourvoice.blog.cz


už dlouho jsem nenapsala nějaký smysluplný článek, tak tedy. jdu to napravit. jak se máte holky? ;) u mě je ta nálada poněkud normální, občas dobrá, někdy zase špatná, no prostě jako na houpačce. už za pár dní tu máme ty vysněné a zasloužené letní prázdniny. nemůžu se dočkat, vím že to budou nejlepší prázdniny, s nejlepšíma lidma, na těch nejlepších místech. většina z vás už je spálená od sluníčka a začíná ho proklínat, ale já jsem za něho šťastná, protože jsem se dva týdny válela doma, měla jsem angínu nebo co to bylo za potvoru, antibiotika, kapky, hromadu posmrkaných kapesníků, odřený nos a opravdu jsem byla ráda když jsem v pátek mohla vylézt aspoň na chviličku ven. ale byla jsem celkem ráda i za včerejší noční bouřku, ale tátu upřímně lituju. celý den tu cosi míchal, stavěl, vrtal, vozil, nosil a v noci nemohl spát, protože musel kvůli hromům a bleskům do práce, takže skoro celou noc jsem strávila v přítomnosti našeho pejska - při bouřce se vždycky hrozně klepe, kňučí a prostě bojí se. takže vám asi došlo, že teď jsem mírně nevyspaná a celkem protivná. už jen pár dní ve škole - díky bohu. zítra prý píšeme něco z dějepisu, neumím vůbec nic, ale už na to kašlu. v úterý máme sportovce školy (neptejte se mě kdo vymýšlel ten název :D) ale já naštěstí neběhám, neskáču ani neházím a budu lidi kolem sebe jen s úsměvem pozorovat :D zase jsem vám neřekla nic zajímavého, že? opravdu v posledních dnech nemám co psát, ale o prázdninách vám to vynahradím, budu mít určitě miliony fotek s mýma nejmilovanějšíma, chci vás všechny vidět! <3 snad to vyjde. tak se mějte, užívejte si tepla, přežijte poslední dny ve škole. bye.

natty


chain number two.

8. června 2010 v 20:45 | natty |  she
1. Jméno někoho, kdo tě dneska rozesmál? mě dneska rozesmívali úplně všichni ^^ 
2. Co jsi dělala dneska v 8 ráno? byla jsem doma a asi jsem si zrovna malovala pravý oko :D
3. Co jsi dělala před 30ti minutama? byla na facebooku. [nikdo si se mnou nechce povídat]
4. Co jsi dělala minulou noc? spala. 
5. Jaké je jméno tvé matky? Irena :D
6. Jakou barvu má tvůj hřeben? růžovou, ale mám těch hřebenů víc. 
7. Co sis naposledy koupila? ledovej čaj. 
8. Kde uchováváš své peníze? například...v peněžence? :D 
9. Jaké bylo dnes počasí? vedro! 
10. Kde jsi se naposledy objímala? kde? nevím. 
11. Na co se těšíš? na prázdniny ^^ 
12. Kouřila si někdy? ano. 
13. Nejbližší věc, která má zelenou barvu? nějaká fotka na nástěnce.
14. Poslední člověk, se kterým si mluvila? mluvila? mamka.
15. Chceš si ostříhat vlasy? ne to vážně nechci :D
16. Je ti víc jak 23? ne. 
17. Mluvíš hodně? jo. jsem ten nejukecanější člověk na světě. :D 
18. Jak se cítíš? nic moc. 
19. Koho chceš obejmout? Máju, Toma a Luci. 
20. Koukáš se na The OC? ne, nekoukám.
21. Obsahuje tvůj nick "x"? ne. :D
22. Znáš někoho jménem Karolína? áno.
23. Vymýšlíš si slova? jo. pořád. 

25. Jsi žárlivá? až moc. 
26. Jméno kamaráda, které začíná na "V"? Verča? (a až potom co jsem to napsala jsem přemýšlela jestli nějakou znám :D ale znám ^^)
27. Kdo ti naposledy volal? babička :D
28. Na jaký koncert se chystáš? teď momentálně na žádný.
29. Kam dnes jdeš? nikam. jedině už jen do koupelny a do postele.
30. Musíš zítra pracovat? jenom trošku uklidit. jinak ne. 
31. Komu si naposledy řekla "Miluji tě!"? Máji :D ♥ 
32. Co bys teď měla dělat? nic. :D
33. Máš přezdívku? mám.
34. Jsi velký spáč? no. mega. :D
35. Co posloucháš? Alien ♥
36. Co byl nejlepší film, jaký jsi za poslední dva týdny viděla? teď na filmy fakt pomyšlení nemám. :D
37. Kdy jsi naposledy myla nádobí? nemyju nádobí. maximálně ho dávám do myčky. to bylo naposledy asi. v neděli? 
38. Plakala jsi dneska? ne. naštěstí
39. Tak se měj. jo ty taky. :D

four years. ♥

7. června 2010 v 0:00 | natty |  she
víte co je dneska za den? ok, pro někoho úplně obyčejné pondělí, pro mě bylo taky. kdyby dnes nebylo sedmého června. pořád nevíte co tím chci naznačit? tak pokračuju. dnes jsou to přesně čtyři roky. čtyři roky ode dne, který mi začínal měnit život, nebyl to jen jeden den, možná to trvalo dva dny, týdny, měsíce, možná to trvá doteď. změny pociťuju stále. opravdu už to chcete vědět? dobře. dnes jsou to přesně čtyři roky od mých začátků s úplně obyčejnýma klukama z magdeburku. jsou to čtyři roky ode dne kdy jsem je začala naplno poslouchat a věnovat se jim, sbližovat se s jejich fanynkami - ikdyž to přišlo spíš až o rok později, začala jsem objevovat nový styl, svůj styl, který se postupně rozvíjel a rozvíjí. začínala jsem s nimi když mi bylo směšných devět let, zní to tak strašně divně, devítiletá fanynka tokio hotel. většina lidí si pod tím představí fanatickou fanynku, která k smrti miluje billíška a tomíška. ano, taky jsem si tohle období zažila a myslím si, že tohle zažila skoro každá fanynka na začátku svýho fandění. 
k tokio hotel mě přivedla vlastně kat. (a nezkoušej si stěžovat, buď ráda že ti neříkám katy :D) moje první písnička kterou jsem slyšela byla schrei, durch den monsun a rette mich. ty první dvě se mi zezačátku skoro vůbec nelíbily, teď patří k mým nejoblíbenějším. u DDM to možná bylo tím, že jsem nechápala její význam. neřešme to. on vlastně celý rok 2006 byl takový celkově divný. v roce 2007 kdy tady tokiáci měli dva koncerty - v praze a ostravě jsem ani na jeden z nich nemohla. vlastně jsem pro to skoro nic nedělala, dvakrát poprosila, to je vše. teď kdyby tady měli dva koncerty, jela bych na oba i kdyby se měl zdovolením posrat celý svět. není to vůbec myšleno fanaticky, jen..jejich koncerty jsou jako droga, myslím, že ten kdo zažil ať už ten jeden v praze jako já nebo víc koncertů tak to určitě chápe. v tom samém roce ('07) už mě pomalu přecházel fanatismus, ale ještě ne tak zdaleka. moje názory se pomalu začaly měnit, vzhledem k tomu že se mi líbil Bill, jsem začala milovat Toma. strašně moc věcí se od té doby změnilo, vyrostla jsem a už se nechovám jako malá naivní holka, která si myslí, že sbalí Toma na koncertě. ne, já na něj nemám, vím to, i kdybych na něho měla, nevím jestli bych do toho šla, život s ním bych asi nezvládala, i když bylo by to strašně krásný, to se musí uznat, ale už jsem s tím opravdu smířená a pokud si Tom najde nějakou rozumnou slečnu tak mu to budu jedině přát. :) ježiš, zas vybočuju od tématu. no, kde jsem skončila. u roku 2007? ok. v té době jsem začala poznávat některé, teď už bohužel bývalé fanynky. vlastně už si s nima vůbec nepíšu, ale i přesto je mám strašně ráda. v roce 2008 jsem poznala hodně fanynek, ale nejvíc si pamatuju z toho roku moji Lucinku <3 dokonce si i pamatuju co jsme si poprvé psaly na icq. a ty naše kecy trvají doteď. ♥ :D v tom roce jsem dostala zase o trochu víc rozumu. ikdyž mi bylo pouhých jedenáct, ke konci roku dvanáct, připadala jsem si hrozně důležitě, protože jsem fanynka tokio hotel. teď nechápu moje namyšlené chování :D :D jak jsem mohla být taková. připadala jsem si rozumově starší, někdy si tak připadám doteď, ale nerada to někomu říkám, protože každý ze mně udělá potom namyšlenou **** no..já se nedivím. no a v roce 2009. to snad víte sami, většina už mě od toho roku '09 znáte, skoro všechny už jsem vás i viděla 'live' :D ♥ ze všech fansek tokio hotel které jsem poznala jste vy ty nejlepší. vždycky tu budu pro vás, kočky. ♥ 

design number three. old times tokio hotel.

4. června 2010 v 14:57 | natty |  blog
možná jsem to taky mohla nazvat french times tokio hotel. :D
no, co k němu říct, musíme si trochu zavzpomínat, lay taky trochu souvisí s článkem který se tu objeví v pondělí. na začátku prázdnin ho zase možná změním, na něco letnějšího, ale moc s tím nepočítejte, však mě znáte :D musím ale říct, že jsem s ním spokojená, snad se v náhledu obejdete bez obrázků v menu, které zatím jenom zmenšuju. (něco vám prozradím; změnšuju je už dva dny a za tu dobu jsem změnšila asi dva :D) 

dost bylo keců, tady je náhled. a v pondělí o půlnoci čekejte článek. bude určitě, už je přednastavený :) ♥

raiseyourvoice.blog.cz
jo a ty okraje k tomu nějak extra neladí, ale zkuste ot prosím přehlížet. :D
a affs mám dole. ♥